Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5