Series
Ratings
71
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 4.5
Friends Season 6Rated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 4.5