Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 1.0
HuntRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
The Green KnightRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
AlphaRated ★ 0.5
The Water HorseRated ★ 2.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.0
SawRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.5
The Royal TailorRated ★ 3.0