Titles you rated
The Interest of LoveRated ★ 5.0
The OARated ★ 4.0
Spring of CrushRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 0.5
Begin Again Season 3Rated ★ 5.0
Begin Again Season 2Rated ★ 5.0
Begin Again Season 1Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0