Titles you rated
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
WildRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
My DictatorRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0