Movies
Ratings
892
TwentyRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
IntentionRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
PsychokinesisRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
American MadeRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Mis-PresidentRated ★ 3.0
GiftedRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 5.0