Titles you rated
New HeartRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
Twenty AgainRated ★ 2.5- Emperor of the SeaRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 1.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 1.0
The HeirsRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 1.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0