Titles you rated
Jan DaraRated ★ 0.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.5
City of GodRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 2.5
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5
Bloody TieRated ★ 4.5
MossRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.5