Movies
Ratings
485
Crying FistRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
The CallRated ★ 1.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
MissingRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Snow White Murder CaseRated ★ 3.5