Titles you rated
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
A New LeafRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The Joseon GunmanRated ★ 2.5
The King of DramasRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 2.0
All InRated ★ 1.5
Money's WarfareRated ★ 2.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 2.5
WantedRated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 2.5