Series
Ratings
41
StartupRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
XXRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
Produce 101Rated ★ 3.0- Produce X 101Rated ★ 3.0
Produce 101 Season 2Rated ★ 3.5
A-TEEN Season 2Rated ★ 2.5
A-TEENRated ★ 3.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 1.0
Love Playlist Season 4Rated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0