Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0- Nijiiro KaruteRated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5