Titles you rated
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Always SmilingRated ★ 3.0- プライドRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 3.5- My Husband2003Rated ★ 3.0
- My HusbandRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Steal HeartRated ★ 4.5
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0