Titles you rated
The Social NetworkRated ★ 3.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
HellboyRated ★ 3.0
The PacifierRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 0.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 1.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
The VowRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 2.5
Just Go with ItRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 1.0
Mamma Mia!Rated ★ 1.0