Movies
Ratings
519
Wonder WomanRated ★ 2.5
FuryRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Eastern PromisesRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Ghost in the Shell Arise: Border 1 - Ghost PainRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 4.0
Inspector GadgetRated ★ 2.0
DoomsdayRated ★ 2.5
RiddickRated ★ 4.0
DoomRated ★ 2.5
Sucker PunchRated ★ 4.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 4.0