Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 1.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
- VirusRated ★ 3.5
Battle of the WarriorsRated ★ 3.5
The PactRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
The Lucky GuyRated ★ 3.5- Tri-StarRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0- ComfortRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Dog DaysRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5- PilotRated ★ 0.5
EscapeRated ★ 1.5
UprisingRated ★ 3.5