Titles you rated
1917Rated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
DuneRated ★ 5.0
ReminiscenceRated ★ 0.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0