Titles you rated
D.P.Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0