Movies
Ratings
109
VenomRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
PawnRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Death on the NileRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5