Titles you rated
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Lighter and PrincessRated ★ 5.0
EveRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5