Series
Ratings
30
Years and YearsRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0