Movies
Ratings
801
PersonaRated ★ 4.0
MoonRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
All About My MotherRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Me and You and Everyone We KnowRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 4.0
Black Cat, White CatRated ★ 3.0
Living in OblivionRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
PicnicRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
Lost in the MountainsRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5