Series
Ratings
83
UnorthodoxRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
If We Were A SeasonRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0
My Golden LifeRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.0
The LegendRated ★ 4.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0