Titles you rated
The MatchRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
300Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.5
The MistRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0