Series
Ratings
49- ShamelessRated ★ 4.5
- ShamelessRated ★ 4.5
- ShamelessRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.5
Marvel's The DefendersRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Community Season 3Rated ★ 4.0
Community Season 2Rated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 4.0