Movies
Ratings
492
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
KateRated ★ 2.0
Army of the DeadRated ★ 1.5
XtremeRated ★ 2.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.0