Series
Ratings
28
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.0
Prison SchoolRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
Summer Time RenderingRated ★ 3.5
DevsRated ★ 3.0
A Murder at the End of the WorldRated ★ 3.0
The OARated ★ 3.5
The OARated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0- Reckless ChallengeRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 1.0