Titles you rated
MicrohabitatRated ★ 4.0
NewnessRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 0.5
Like CrazyRated ★ 3.5
New York, I Love YouRated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.5
TrumboRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
The One I LoveRated ★ 4.5