Titles you rated
LeonRated ★ 0.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 1.5
The WailingRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.0
Princess AuroraRated ★ 0.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0