Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0