Series
Ratings
14- M&MRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 1.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0