Movies
Ratings
25
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0