Titles you rated
HannibalRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
VikingsRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0