Movies
Ratings
1062
Inside OutRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 2.0
Match PointRated ★ 3.5
StellarRated ★ 2.0
RebeccaRated ★ 3.5
I, TonyaRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
After YangRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
At Eternity's GateRated ★ 2.5
Heart ShotRated ★ 2.5
BlindRated ★ 3.5