Titles you rated
LeonRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0