Series
Ratings
91
Long VacationRated ★ 4.5
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 5.0
Nonstop 1Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 2.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
Wakako zake Season 4Rated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0