Titles you rated
The MaskRated ★ 2.5
CubeRated ★ 2.5
FlubberRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0