Titles you rated
Women of the SunRated ★ 5.0
Royal FamilyRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5