Movies
Ratings
391
Bedtime StoriesRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Tooth and the NailRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
BluebeardRated ★ 4.0
A Cure for WellnessRated ★ 3.5
Inner WorkingsRated ★ 4.0
He Loves Me... He Loves Me NotRated ★ 4.5
Wild TalesRated ★ 3.0
TwinstersRated ★ 4.0
The Suicide ShopRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0