Movies
Ratings
313
MinariRated ★ 3.5
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 2.5
Time to HuntRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
Another EarthRated ★ 4.0
I OriginsRated ★ 4.5
Pain and GloryRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.0
Official SecretsRated ★ 3.0