Titles you rated
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.0- A BatRated ★ 2.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0