Series
Ratings
96
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Framing Britney SpearsRated ★ 4.5
Cat's PleasesRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 2.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
Mrs. AmericaRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Tales of the BizarreRated ★ 4.5