Series
Ratings
13
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0