Movies
Ratings
80
The Grand HeistRated ★ 3.5
When I Turned NineRated ★ 3.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 5.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.5
TarzanRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 2.5