Series
Ratings
90
I am Your TeacherRated ★ 3.0
Snow WhiteRated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5- You Are My DestinyRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.0