Series
Ratings
16
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 3.0