Movies
Ratings
53
The PriestsRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
HitmanRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.5
For the EmperorRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0