Series
Ratings
100
GhostRated ★ 4.5
Royal PainsRated ★ 4.0- Teen WolfRated ★ 4.0
- Teen WolfRated ★ 4.0
NCIS: Los AngelesRated ★ 4.0
NCIS: Los AngelesRated ★ 4.0- PerceptionRated ★ 4.0
- PerceptionRated ★ 4.0
Burn NoticeRated ★ 4.0
Teen WolfRated ★ 4.0- PerceptionRated ★ 4.0
NCIS: Los AngelesRated ★ 4.5
ChuckRated ★ 4.0
ChuckRated ★ 4.0
ChuckRated ★ 4.0
ChuckRated ★ 4.0
ChuckRated ★ 4.0
Hawaii Five-0Rated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
Ghost WhispererRated ★ 4.0