Movies
Ratings
31
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
HopeRated ★ 2.5
The TransporterRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 1.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 2.0