Movies
Ratings
20
The Gifted HandsRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0